مسابقه نمایشگاه 2024 Embracing Our Differences

در آغوش گرفتن تفاوت‌های ما از شما دعوت می‌کند در مسابقه نمایشگاهی 2024 شرکت کنید و در ایجاد جهانی که در آن تفاوت‌ها پذیرفته می‌شوند و فردیت تجلیل می‌شود.
هنرمندان، عکاسان، حرفه‌ای‌ها، آماتورها، دانش‌آموزان همگی دعوت می‌شوند تا تفسیر خود را از موضوع “غنی کردن زندگی از طریق تنوع” ارسال کنند.
مجموعاً 3000 دلار (ایالات متحده) در قالب سه جایزه جداگانه – هر کدام 1000 دلار برای “بهترین بزرگسالان نمایش داده می‌شود” ارائه می‌شود. “دانشجوی برتر نمایش”؛ و “انتخاب مردم”. هر دو جایزه “بهترین نمایش” توسط یک هیئت سه داور متشکل از متخصصان هنر اعطا خواهد شد. جایزه “انتخاب مردم” توسط بازدیدکنندگان نمایشگاه تعیین می شود.
هنرمندان ابزار قدرتمندی برای برانگیختن تغییرات اجتماعی دارند. بدون بر زبان آوردن یک کلمه، آنها می توانند روشنگری کنند، آموزش دهند و تغییرات را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار دهند. پذیرش تفاوت‌های ما از شما دعوت می‌کند تا در ایجاد جامعه‌ای که در آن تنوع پذیرفته شده و فردیت تجلیل شود، شرکت کنید. با ارائه هنر اصلی خود به Embracing Our Differences و نمایشگاه بین‌المللی سالانه هنر داوری در فضای باز که شامل 50 تصویر در اندازه بیلبورد به ابعاد 16 فوت (5 متر) عرض و 12.5 فوت (4 متر) ارتفاع است، بخشی از این تغییر شوید.
نمایشگاه 2024 از اواسط ژانویه تا اواخر می 2024 در سه مکان در جنوب غربی فلوریدا به نمایش گذاشته خواهد شد.
از سال 2004، این نمایشگاه میزبان بیش از 4 میلیون بازدید کننده، علاوه بر 448460 دانش آموز از طریق برنامه های آموزشی ما بوده است تا فرصتی منحصر به فرد برای تجربه اهمیت تنوع و گنجاندن در زندگی ما باشد.
از طریق ارسال آثار هنری بصری یا نوشتن خلاقانه خود به بیستمین مسابقه سالانه Embracing Our Differences، بخشی از این تغییر هیجان انگیز شوید.
هزینه ورودی وجود ندارد!
ورود رایگان است.

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *